Pavargote blaškytis tarp įvairių analitinių produktų, nežinote su kuria priemone geriausiai rasti atsakymą? Išeitis jau yra.

SAP Analytics Cloud sprendimas apjungia visas analitines galimybes – verslo analitiką (BI), planavimą, prognozavimą ir GRC į vieną visumą.

SAP Analytics Cloud – tai šiuolaikiškas, intuityvus bei pažangus naujos kartos SAP verslo analitikos sprendimas, aprėpiantis visas analitikos, prognozavimo, planavimo ir bendradarbiavimo galimybes vieningoje „debesijos“ aplinkoje.

Sukurta, naudojant šiuolaikines SAP Cloud Platform SaaS technologijas, SAP Analytics Cloud duomenis kaupia ir saugo SAP HANA „In-Memory” duomenų platformoje. Tai suteikia galimybę jūsų informaciją apdoroti, vizualizuoti bei analizuoti ypatingai greitai, patogiai ir lanksčiai.

Įsigiję mėnesinio mokėjimo („Subscription“) licenciją, Jūs iš karto galėsite pradėti naudotis SAP Analytics Cloud galimybėmis. Jums nereikia turėti savo Analitikos serverių, diegti bei naujinti programinės įrangos — viskuo saugiai pasirūpinta SAP duomenų centruose. Naudodami SAP Analytics Cloud Jūs galėsite pasiekti, vizualizuoti bei analizuoti visą savo analitinę informaciją — iš SAP Universe, SAP HANA, SAP BW, SAP S4HANA, SAP BW4HANA, įvairių SQL duomenų bazių, vietinių laikmenų bei įvairių internetinių sprendimų.

Negana to, naudodami SAP Analytics Cloud, savo įmonės analitiką pasieksite iš bet kurio įrenginio, bet kuriame pasaulio kampelyje.

Daugiau apie SAP Analytics Cloud:

2018 m. vasario mėn. SAP pristatė atnaujintą viziją dėl SAP verslo analitikos sprendimų ateities. Šioje vizijoje SAP Analytics Cloud teko išskirtinis vaidmuo – jis paskelbtas pagrindine SAP interaktyvios bei vizualios duomenų analizės priemone. Kartu su integruotomis prognozavimo, planavimo ir bendradarbiavimo galimybėmis SAP Analytics Cloud ilgainiui turėtų tapti pagrindiniu SAP atsakymu į visus verslo analitikos klausimus ir iššūkius.

Norėtumėte apie SAP Analytics Cloud sužinoti daugiau – susisiekite su mumis – arba parašykite contact@bispectrum.lt .