Siekiate būti nepriklausomi, patys kurti, vystyti, tobulinti savo SAP verslo analitikos ar planavimo sistemą? Tai paprasta ir tuo naudojasi jau ne viena Lietuvos įmonė. Išbandykite mūsų specialistų sukurtą mokymų sistemą.

Šiandien daugelis geba puikiai naudotis informacinėmis technologijomis. Senokai praėjo tie laikai, kai fotoaparatus turėjo tik vienetai, kai kompiuteriais dirbdavo specialiuose skaičiavimo centruose. Kuo toliau tuo lengviau verslo analitikams ir įmonės IT specialistams patiems kurti, vystyti ir prižiūrėti verslo analitikos sistemas patiems, nelaukiant išorinių specialistų pagalbos.

Tuo tikslu mes parengėme bei sėkmingai projektuose pasitvirtinome naują Verslo Analitinių sistemų įgyvendinimo mokymo metodiką. Tuo pačiu metu mokydami Užsakovo darbuotojus, suteikdami Jiems ilgametę mūsų patirtį bei lanksčiai (angl. Agile) kurdami verslo analitinę sistemą, mes nuo pat pirmųjų verslo analitinės sistemos kūrimo akimirkų padedame Užsakovui įsisavinti verslo analitikos teikiamą naudą bei siekti strateginių verslo analitikos tikslų.

Mūsų mokymų pagrindas yra suteikti galimybę Užsakovo IT ir verslo naudotojams savarankiškai, lengvai, vizualiai ir efektyviai kurti, prižiūrėti, vystyti ir administruoti visą Analitinę sistemą. Tai leidžia iš esmės pakeisti verslo analitinės sistemos kūrimo ir vystymo principus, atsisakant Vykdytojo paslaugų bei susikoncentruojant į lankstų ir dinamišką visos verslo analitinės sistemos plėtojimą Užsakovo darbuotojų pajėgomis.

Mūsų siūlomi kursai padės įmonėms:

  • Kurti, vystyti ir prižiūrėti Duomenų saugyklas.
  • Valdyti analitinę informaciją ir duomenų kokybę.
  • Kurti vieningą įmonės verslo analitinių rodiklių semantinį sluoksnį.
  • Vizualizuoti duomenis.
  • Kurti standartines ir analitines ataskaitas.
  • Kurti įmonės veiklos efektyvumo rodiklių stebėsenos vizualius ekranus.
  • Automatizuoti biudžetavimo, planavimo ir konsolidavimo procesus.